video 16 بازدید فروردین, ۱۳۹۹ آخرالزمان, استاد رائفی پور, علائم ظهور, مهدویت

از خلقت تا ظهور، به پنج دوره تقسیم می‌شود که ما اکنون در دوره چهارم یعنی عصر غیبت قرار داریم و بشر مدعی است که به وحی نیازی ندارد و با علم و تجربه خود می‌تواند دنیا را مدیریت کند.

به همین دلیل هر چه در آخرالزمان پیش برویم، ناکارآمدی بیشتر می‌شود و بشر، بیش از قبل به خُرد و ناچیز بودن خود پی می‌برد؛ از جمله این که می‌بینید بشری که این قدر ادعا دارد و فضاپیماها و ناوها و موشک‌های فوق پیشرفته را ساخته، امروز ویروسی در این ابعاد (کرونا) او را عاجز کرده است!

انگار امروز، فصل امتحانات همزمان است و خدا برای ما پیغام می‌فرستد که شما هیچی نیستید، حتی نمی‌توانید جلوی باران یا سیل یا زلزله یا سونامی یا طوفان یا حتی ویروسی به این کوچکی را بگیرید.

در این دوره هرچه زودتر بشر سر عقل بیاید و مضطر شود و بفهمد که به وحی نیاز دارد، به نفع اوست.

بیایید بفهمیم هر چه کار را بیشتر به صهیونیست ها و نظام سلطه و استکبار بسپاریم، جز جنایت چیزی از آن‌ها نخواهیم دید و هرچه پیش برویم، این موضوع بیشتر به ما اثبات خواهد شد.

یادمان نرود یک زمانی آمریکا برای این که قیمت گندم را بالا نگه دارد، اضافه تولید خود را به دریا می‌ریخت و برایش مهم نبود که مردم سودان و سومالی و اتیوپی و… به خاطر نبود همین نان، دارند می‌میرند. این‌ها ابدا لایق مدیریت دنیا نیستند.

مردم! همه دورهایتان را خواهید زد و باز هم با گذشت بیش از هزار سال از غیبت امام زمان(عج)، همچنان وقت‌تان را تلف خواهید کرد و در نهایت به این نتیجه خواهید رسید که بهترین مدیر دنیا، کسی است که وحی را به شما معرفی کرده است.

هر چه بیشتر پیش برویم، بر ما ثابت خواهد شد که دنیا، یک “علی بن ابیطالب” دیگر می‌خواهد و نبود ایشان، بزرگ‌ترین مشکل دنیاست. خدا می‌خواهد این را به ما بفهماند؛ به همین خاطر در آخرالزمان، ابتلائات زیاد می‌شود.”

۱+
اشتراک گذاری :
برچسب ها