video ۲۸۹ بازدید اردیبهشت, ۱۳۹۸ استاد رائفی پور, روشنگری, کلیپ ویدئویی

باید از خود غرب پرسید چرا شما که همه چیز را اپن گذاشته‌اید، به دانشجویان خود اجازه پوشیدن برخی لباس‌ها از جمله شلوار لی را نمی‌دهید؟!!

در بخشی از کتاب رویین دژ نیز در این باره آمده است:

بر اساس همین هلاکتی که جامعه غربی به آن گرفتار شده، اندیشمندان و دانشمندان آن­ ها خطر جّدی احساس کرده­ اند و در سده های اخیر، جنبش های زیادی در دفاع از خویشتن داری جنسی و مخالفت با آزادی جنسی در غرب به وجود آمده ولی چون پشتوانه ی دینی نداشته، به نتیجه چندانی نرسیده. یعنی آنچه متأسفانه ما به تأثیر از فرهنگ غرب، در حال از دست دادن آن هستیم، تازه غربی ها با تقلید از ما به فکر به دست آوردن آن افتاده اند.

نمونه هایی از عفاف گرایی در قوانین دانشگاه­ های اروپا و آمریکا (که خوب است بعضی دانشگاه ­های ما در آن دقت کنند)، به نقل از سایت این دانشگاه ها، خبرگزاری فارس ۸۸/۱۲/۱۹:

دانشگاه تگزاس آمریکا: شلوار نباید تنگ و چسبان باشد، پوشیدن لباس های بدن نما مجاز نمی باشد، استفاده از زیورآلات ناخن و ناخن مصنوعی ممنوع می باشد.

دانشگاه آکسفورد انگلیس: لباس زنان نباید پشت باز یا بدون آستین، تنگ و یا بالای زانو باشد.

دانشگاه مری واشنگتن: دانشجویان بایستی از پوشیدن لباس هایی که بخشی از بدن را در معرض دید قرار می دهد خودداری کنند.

دانشگاه گرین ویل شمالی: لباسی که به صورت نامناسب، اندام ها را نشان می دهد مجاز نمی باشد، دامن ها باید به اندازه ­ی مناسب بوده و کوتاه نباشد.

توصیه می شود برای اطلاع کامل از «به بن بست رسیدن فرهنگ برهنگی و آزادی های جنسی در غرب و پیدایش جنبش های عفاف گرایی»، کتاب گرانقدر « عفاف و عفاف­ گرایی در غرب، نوشته­ ی دکتر زینب برخورداری» را حتماً مطالعه کنید.

حتّی آزادی هم، آن گونه که غرب زدگان ایرانی، خوابش را دیده اند در غرب وجود ندارد.

 

اشتراک گذاری :
برچسب ها