۲۸۷ بازدید دی, ۱۳۹۹ آخرالزمان, تلنگر

شعبه ­ای از دیوان عدالت اداری در رایی، حکم به “الزام پلیس راهور ناجا به صدور گواهینامه رانندگی موتورسیکلت برای زنان واجد صلاحیت” صادر کرد.
(به نقل از سایت آخرین خبر)

با این که دوچرخه ­سواری و موتورسواری زنان، مدتی است به پدیده ­ای غالب در اکثر شهرهای بزرگ و برخی شهرهای کوچک­ تر تبدیل شده است و در عین حال، اصلا با جایگاه رفیع زن در اسلام و رسالت او در خانواده همخوانی ندارد اما حالا عده ­ای تلاش دارند جلوه ­ای رسمی به آن بدهند و توجیهی قانونی برایش بسازند.

این که جامعه ما به این سو پیش برود که زن را از سنگر اصلی او که تربیت فرزند و رسیدگی به خانواده است (جِهادُ المَراهِ حُسنُ التَّبَعُّل)، بازدارد و او را که نخ تسبیح خانواده است، سرگرم دغدغه ­های واهی کرده و نیازی کاذب در او ایجاد کند، شاید برگردد به همان حرفِ رابرت مرداکِ یهودی که اقرار کرد برای نابودی نظام اسلامی، باید مفهوم “مادر” از جامعه حذف شود. بنابراین، زنان ما بدانندآنان که همصدا با آن­ها از نوعِ خاصی آزادی دَم می ­زنند، دل­ شان برای آن­ها نسوخته؛ بلکه در تلاش ­اند تا هویت زن را از او بگیرند و به دنبال فرصتی هستند تا به حریم ­های خصوصی ­ترِ او تجاوز کنند. هم­ چنین یادمان نرود که عباس(ع)، عباس نمی ­شد؛ اگر مادرش ام ­البنین نمی­ بود…

 با این وجود، دیگر چه شکی باقی می­ ماند که هم­ اکنون در آخرالزمان به سر می ­بریم؟ اعلام این خبر، ثابت می­ کند که علاوه بر نشانه­ ها و علائمی از آخرالزمان که قبلا بروز کرده، هم اکنون شاهد به وقوع پیوستن یکی دیگر از این علائم (و البته در قالبِ تبدیلِ تدیجیِ آن به یک قانون) هستیم؛ چرا که امام علی(ع) در حدیثی، به چند مورد از ویژگی ­های آخرالزمان اشاره می­ کنند و در این باره می ­فرمایند:

دولت بچه ها (فرزندسالاری) در همه جا ظاهر شود و جوانان، آلتِ لهو و خوردن شراب را حلال دانند و مردان به مردان و زنان به زنان اکتفا کنند (همجنس ­گرایی) و زن­ ها بر زین­ ها سوار شوند (رانندگی زنان به ویژه موتورسواری و دوچرخه­ سواری آنان)، پس زن در تمام چیزها بر شوهرش غلبه کند. (رویین ­دژ، ص ۱۳۵ / علائم آخرالزمان پیرامون ایران و تهران، ص ۱۴۸)

اشتراک گذاری :
برچسب ها